Mankenicgiyim.com, e-ticaret anlayışına sıra dışı bir bakış katmak ve yeni trendlerin öncüsü olmak için 2012 yılında yola çıktı. Mankenicgiyim, başta kadınların olmak üzere özel ve gündelik iç giyim ihtiyaçlarına yönelik, yerli ve yabancı seçkin markaların birbirinden özel ürünlerini 30 yıllık toptan ve perakende iç giyim ürünlerinin satış tecrübesi birikimi ile bir araya getirdi.
          
         Bayan İç Giyim, Erkek İç Giyim, Çocuk İç Giyim, Uyku Giyim, Fantazi Giyim ve Aksesuar kategorilerinden oluşan özel koleksiyonları perakende müşterilerimiz için en avantajlı fiyatlar ile sunuyoruz.

         

       Siteye üye olma zorunluluğu olmadan, tüm ürünleri dileğinizce inceleyebilir, uygun fiyat aralıkları ile gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Mankenicgiyim.com üye olmanın avantajlarını kullanarak en yeni trendlerden haberdar olma fırsatını da ilk siz yakalayabilirsiniz. En son trendleri Mankenicgiyim.com ile takip edin, trendsetter olun, stil kalın!

 

          Müşteri mutluluğu, iade ve değişim kolaylığı, 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajları ile %100 güvenli alışverişin yeni adresi olan Mankenicgiyim.com sayesinde modayı ve en son trendleri takip etme ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz. Siz sayfamızda stilinizi oluştururken biz de dünyanın birçok yerinde sizin için üretilen özel tasarımları araştırıyor olacağız.

 

Mutlu alışverişler!